Sesje Ślubne – Portfolio

Zobaczycie tutaj sesję ślubne, które wykonywałem na terenie województwa małopolskiego (Nowy Sącz i okolice, Pieniny, Tatry). 
Sesja ślubna może się odbyć w dniu ślubu, ale również w inny dzień. W mojej ofercie gdy wybieracie podstawowy pakiet, sesja jest w dniu ślubu. Wtedy wybieramy się na pobliską łąkę, do lasu lub po prostu przed lokal – trwa ona do 30 min.
Zachęcam również do skorzystania z oferty, gdzie sesję ślubną wykonujemy w inny dzień. Taka sesja trwa około 1,5h-2,5h, bez wliczenia czasu dojazdu do miejsca, które wspólnie ustalamy.
Jestem otwarty na wszelkie propozycję i wyjazdowe sesję plenerowe, gdziekolwiek poniosą Was wasze ślubne marzenia. Może być to miejsce w którym zaczęła się Wasza przygoda. Czy może miejsce z którym wiążecie najlepsze wspomnienia? Jeśli tak, to z miłą chęcią je poznam i wykonamy wspólnie sesję plenerową, która będzie miała szczególne znaczenie tylko i wyłącznie dla Was.
Jeśli kochanie góry, wtedy wybierzemy się w nasze piękne Pieniny, Beskidy, bądź Tatry i postaramy się złapać klimatyczny zachód słońca.
Mnóstwo jest pięknych miejsc, ale są one zawsze dodatkiem i najlepiej jeśli dobrze się w nich czujecie. Wasze zaangażowanie jest nierozłączną częścią sukcesu, bo dobre zdjęcia łączą w sobie jakość i emocje.

Zainteresowały was reportaże ślubne? Zapraszam na bloga, gdzie możecie zobaczyć ich więcej.Spodobały Wam się moje zdjęcia z sesji ślubnej? Powyżej możecie zobaczyć o wiele więcej zdjęć, z każdej konkretnej sesji, na moim blogu.