Sesja Rodzinna Marzena i Piotr

Sesja Rodzinna Nowy Sącz – Marzena i Piotr

Ludzie, zwłaszcza dzieci nie muszą być perfekcyjne. Muszą być autentyczne. Takie są też fotografie rodzinne. Tutaj nie ma czasu na pozowanie, a jest tylko czas na naturalność. 100% autentyczności, to jest to co cieszy nasze oko. Ale nie tylko to, jest to również fascynująca pamiątka na całe życie. Za kilka, za kilkadziesiąt lat wspomnienia jakie malują się na zdjęciach nabiorą ogromnej wagi. Z dnia na dzień, z roku na rok coraz bardziej się zmieniamy. A jak szybko rosną nasze pociechy! Zanim się obejrzymy już będą duże. W tym samym momencie spojrzysz na fotografie z jeszcze większym wzruszeniem. Twoje myśli powrócą do momentu i atmosfery w czasie sesji! A ta była przemiła.

Ogromna radością jest dla mnie przedstawić Wam Marzenkę, Piotra i ich śliczne córeczki, Alicję i kilku miesięczną Zosię. Miejscem które wybrali były Stawy w Starym Sączu. Dobrze znamy te okolice, ale za każdym razem sesje maja inny wydźwięk, a zwłaszcza ta.
Muszę przyznać, że dwie małe istoty to prawdziwe modelki. Moim celem było ująć szczęście i beztroskę. Również rodzice byli zaprawieni w bojach, ponieważ doskonale wiedzieli czego oczekuję. Tym samym sesja przebiegła bardzo sprawnie, a Alicja podobno wspomina „Pana” fotografa do dzisiaj. Bardzo mnie cieszy jak widzę Waszą radość po otrzymaniu zdjęć. Zapraszam do przygody! I sami zauważcie jak piękne uczucia towarzyszą tej rodzinie! 🙂